بازرگانی بهار
خانه - کنسرو آذوقه - رب گوجه آذوقه - قیمت عمده رب گوجه آذوقه در بازار

قیمت عمده رب گوجه آذوقه در بازار

رب گوجه آذوقه فرآورده‌ای است که ازحذف پوست و دانه‌ های گوجه فرنگی و با تغلیظ آب گوجه فرنگی حاصل می‌شود. رب گوجه فرنگی سرشار از مواد مغذی است، به علاوه ترکیبات مفیدی دارد که در گوجه فرنگی خام به میزان بالایی وجود ندارند. منظور از خواص رب گوجه فرنگی، همه تاثیرات مثبتی است که رب گوجه فرنگی بر روی سلامتی انسان دارد. به عنوان مثال، تنها یک قاشق غذاخوری رب گوجه فرنگی منبع بزرگی از آنتی‌ اکسیدان است و می‌تواند ۳ تا ۶ درصد از نیازروزانه به آهن، پتاسیم و ویتامین‌های B را تامین نماید.

گوجه مناسب برای تهیه رب گوجه آذوقه
دو نوع گوجه ‌فرنگی محلی و گلخانه ‌ای در بازار موجود است؛ فروشنده عمده رب گوجه آذوقه ایرانی که از هر دو نوع گوجه ‌فرنگی ومحلی استفاده میکند، که هر یک مزایا و کاستی‌هایی دارد. گوجه فرنگی محلی رب کمتری می‌دهد اما باعث می‌شود رب کپک نزند و دیرتر خراب شود. گوجه فرنگی گلخانه‌ ای گران‌ تراست اما رب بیشتری از آن حاصل می‌شود. معمولاً به ازای هر ۱۰۰ کیلوگرم گوجه فرنگی گوشتی و آبدار بین ۱۰ تا ۱۵ کیلوگرم رب گوجه آذوقه به دست می‌ آید. کارخانه‌ ها معمولاً گوجه‌ هایی را استفاده می‌کنند که بیضی شکل، دارای گوشت بیشتروآب ‌دار باشد. گوجه فرنگی بایستی کاملاً قرمز و رسیده باشد و بخش‌هایی از گوجه زرد یا سبزوسفید نباشد.ازانتخاب گوجه‌های لهیده، خراب و کپک زده بایدخودداری شود چراکه سالم نیست وطعم رب گوجه آذوقه را تغییرمی‌دهد.

رب گوجه آذوقه چطوردرکارخانه تولید می‌شود؟
رب گوجه آذوقه ازپرمصرف‌ ترین چاشنی‌های غذا در بین ایرانیان است، که درغذاهای مختلف به صورت سرخ کرده یا پخته استفاده می‌شود. در زمان‌های گذشته مردم خودشان رب گوجه فرنگی آذوقه را برای مصرف یک ‌ساله خود در خانه طبخ می‌کردند.با افزایش جمعیت، رشد صنعت، رشد آپارتمان نشینی و کمبود وقت، این وظیفه به کارخانه‌های تولید مواد غذایی محول شد.

میزان کالری وارزش غذایی رب گوجه آذوقه
یک قاشق غذاخوری رب گوجه آذوقه ، تنها دارای ۱۳ کالری و فاقد چربی است. این بدان معنیست که رب گوجه آذوقه احتمالا تاثیر چندانی بر روی افزایش وزن و ابتلا به چاقی نخواهد داشت. یک قاشق غذاخوری رب گوجه فرنگی، ۲۴۴ واحد ویتامین A را تولید می‌کند، بنابراین از جمله خواص رب گوجه آذوقه می‌توان به تاثیر مثبت آن روی سلامتی چشم و رشد جنین اشاره کرد. اگرچه میزان ویتامین C رب گوجه فرنگی از گوجه فرنگی تازه کمتر است.

روش تهیه رب گوجه آذوقه

شما می توانید با تماس تلفنی از طریق شماره های ۰۹۱۲۰۵۴۹۳۲۸ و یا ۰۹۳۹۸۳۲۹۵۸۱ محصول خوذ را سفارش داده و یا از طریق سایت کنسروسازی درخواست خود را ارسال نمایید.سایت آنلاین خرید کنسرو ماهی سیراق عمده این امکانات را در اختیار شرکت آذوقه قرار داده است تا مجصولات خود را به فروش برساند.

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده کنسرو سس ماکارونی با سویا آذوقه

کنسرو سس ماکارونی با سویا آذوقه غذایی کامل وخوشمزه  می باشد. ماکارونی غذای  کاملی است …

کانال تلگرام