بازرگانی بهار
خانه - کنسرو ماهی ناخدا - مرکز تولید کننده انواع کنسرو ماهی ناخدا ایرانی

مرکز تولید کننده انواع کنسرو ماهی ناخدا ایرانی

مرکز تولید کننده انواع کنسرو ماهی ناخدا ایرانی بهترین محصولات تولید شده خود را در بسته بندی های کاملا بهداشتی و قیمت های مناسب، به صورت عمده از طریق سایت های آنلاین خود عرضه می کند.
ماهی تن از انواع ماهی هایی است، که دارای چربی کمتر و پروتئین بالا می باشد.
البته علاوه بر این، ماهی تن دارای مواد معدنی، کلسیم، فسفر، آهن، سدیم، ویتامین A و ویتامین های B است.
بنابراین استفاده از کنسرو های ماهی، که به روش های کاملا سالم و بهداشتی تولید می شود، می تواند فواید بالایی برای سلامتی هر فردی داشته باشد.

انواع کنسرو ماهی ناخدا ایرانی

انواع کنسرو ماهی

اما در ایران برند های مختلفی هستند، که در تولید کنسرو ماهی فعالیت دارند. از جمله بهترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • کنسرو ماهی ناخدا
 • کنسرو ماهی شیلتون
 • کنسرو ماهی کادوس
 • کنسرو ماهی اویلا
 • کنسرو ماهی ایلیکا
 • کنسرو ماهی طبیعت
 • کنسرو ماهی تحفه
 • کنسرو ماهی هوور
 • و…

هر کدام از این برند های نام برده شده، محصولات خود را با بسته بندی ها و اوزان مختلفی تولید می کنند.و با توجه به اینکه از نظر کیفیت و تولید با هم متفاوت هستند، قیمت های متفاوتی هم نسبت به یکدیگر دارند.
شما جهت خرید و اطلاع از قیمت می توانید، با این سایت در ارتباط باشید.

انواع کنسرو ماهی ناخدا ایرانی

کنسرو ماهی ایرانی ناخدا

کنسرو ماهی ناخدا جزو محصولات غذایی درجه یک در کشور می باشد که با طعم های مختلف زیر، تولید و به بازار خرید و فروش کنسرو ماهی وارد می گردد.

 1.  کنسرو ماهی ناخدا با طعم سیر
 2.  کنسرو ماهی ناخدا با طعم فلفل
 3.  کنسرو ماهی ناخدا با انواع روغن های گیاهی

بیشتر تولیدات تن ماهی ناخدا با بسته بندی ۱۸۰ گرمی ارائه می شود.
شاید زیاد شنیده باشید که در بازار، انواع کنسرو های ماهی تقلبی نیز وجود دارد.اما تمامی برند ها محصولی تقلبی تولید نمی کنند.
بلکه برند های مطرح در کشور، بهترین نوع کنسرو ماهی را تولید می کنند، که با مصرف آن، از ارزش غذایی فوق العاده آن بهره مند خواهید شد.

انواع کنسرو ماهی ناخدا ایرانی

نگهداری تن ماهی باز شده

بعد از جوشاندن و مصرف تن ماهی، حتما باقیمانده ی آن را در یخچال قرار می دهید.اما برای اینکه باقیمانده کنسرو ماهی دچار آلودگی های احتمالی نشود، باید از ظروف شیشه ای درب دار، برای نگهداری مازاد محتویات کنسرو استفاده کنید.
و اگر برای دومین بار تن ماهی را گرم می کنید، آن را به صورت مستقیم روی شعله قرار ندهید.با رعایت این نکات، خواهید توانست سالم ترین غذا را مصرف کنید.

شرکت تولید کننده انواع کنسرو ماهی ناخدا ایرانی

کنسرو ماهی ناخدا ایرانی با تکنولوژی روز دنیا محصولات خود را تولید کرده، و سالم ترین کنسرو را وارد بازار می کند.شما می توانید انواع کنسرو ماهی ناخدا ایرانی را با دیگر کنسروها مقایسه کنید و به برتری آن پی ببرید.شرکت تولید کننده کنسرو ناخدا، محصولات خود را از طریق سایت های آنلاین، در سراسر کشور عرضه می کند.

مطلب پیشنهادی

کنسرو ماهی ناخدا اعلا

لیست قیمت خرید عمده کنسرو ماهی ناخدا اعلا

لیست قیمت خرید عمده کنسرو ماهی ناخدا اعلا را از کجا می توان دریافت کرد؟ …

کانال تلگرام