مشاوره و سفارش

کنسرو ماهی

کنسرو ماهی به بسته‌بندی ماهی در قوطی‌هایی گفته می‌شود که هوا به داخل آن‌ها نفوذ نمی‌کند و در معرض حرارت قرار گرفته‌اند. کنسرو روشی برای نگهداری مواد غذایی است و محصولات کنسروشده معمولاً ماندگاری بین یک تا پنج سال دارند.کنسرو ماهی معمولاً حاوی روغن مایع است اما تولیدکنندگان برای کسانی که نباید روغن و نمک مصرف کنند یا ذائقهٔ متفاوتی دارند ماهی در آب‌نمک (بدون روغن)، ماهی در آب (بدون روغن و نمک) و ماهی در روغن زیتون هم تولید می‌کنند.

کنسرو لوبیا قرمز

کنسرو لوبیا قرمز یک غذای آماده است که به شکل کنسرو تولید شده است و تنها کاری که برای سرو آن باید انجام دهیم، بیست دقیقه جوشاندن کنسرو لوبیا قرمز در آب جوش است و بعد از گذشت این بیست دقیقه کنسرو لوبیا قرمز شما آماده است و می‌توانید آن را میل کنید، به همین سادگی.سادگی و لذیذ بودن و خواص بیشمار کنسرو لوبیا موجب شده است که این کنسرو تبدیل به یکی از پرفروش‌ترین کنسروها شده و شرکت‌های مختلفی دست به تولید آن بزنند.

کنسرو کنسرو بادمجان

امروزه تناسب اندام و داشتن وزن متناسب دغدغه ی بسیاری از افراد می باشد. همه ی ما می دانیم که فعالیت بدنی و ورزش یکی از بهترین راه ها برای داشتن اندامی متناسب است، اما این تنها راه برای دستیابی به تناسب اندام محسوب نمی شود. داشتن اندامی متناسب با وزن ایده آل در گرو مصرف خوراکی های کم کالری در کنار ورزش است. کنسرو بادمجان از غذاهای آماده و خوشمزه می باشد که می تواند یک وعده ی غذایی کامل و سالم باشد برای افرادی که به دنبال تناسب اندام و لاغری هستند.

چرا ما را انتخاب کنید؟

تامین مستقیم انواع کنسرو

ارائه قیمت های رقابتی در بازار

پشتیبانی کامل تا رسیدن بار

ارسال بار به تمامی نقاط کشور

تامین محصول برای صادرات

امکان همکاری با تولیدکنندگان

فرم مشاوره و سفارش

مدیر مجموعه (نام برند)

نام مدیر مجموعه

Call Now Buttonتماس بگیرید